Buzdolabı Motoru Tamiri

· Buzdolabı ·

Buzdolabınız soğutmuyorsa, çalışma sesi ara ara gelip kesiliyorsa, buzdolabı dış yüzeyinde aşırı sıcaklık oluyorsa yada çalışma sesi hiç gelmiyorsa motor sorununa işaret ediyor diyebiliriz. Buzdolabı motor arızası ve sorunlarında sizlerin bireysel olarak yapabilceği bir şey bulunmamaktadır. Motorun arıza tespiti, onarımı ve değiştirilmesi için uzman desteği almanız gerekmektedir. Buzdolabı motorunu başka hangi nedenlerden ötürü çalışıyor olabilir. Buzdolabı Motoru Tamir Edilir mi? aşağıda sizler için bir kaç maddede sorunları sıraladık.

  • Buzdolabınızda starter arızası yaşanıyor olabilir ve buzdolabınız kısa devre yapıyor olabilir.
  • Motor pompalama sorunu nedeni ile buzdolabınızın motoru sorun yaşayabilir ve soğutma işlemi gerçekleşmez.
  • Buzdolabının hermatik kompresöründe sorun yaşanıyor olabilir.
  • Kondanserde farklı sorunlar ve arıza yaşanıyor olabilir.
  • Elektrik akım sorunları yaşanıyor ve motorunuz çalışmıyordur.
  • Kompresör kilitlenmiş olması motorunuzun aşırı akım almasına neden olabilir.
  • Yardımcı role arızlarında motor ana sargı hataları ortaya çıkabilir.
  • Buzdolabı motoru yanmış olabilir. Yol verme rölesi ve termik kontrolü yapılması gerekmektedir.

Firmamız buzdolabı servisim tüm müşterilerine tüm marka buzdolaplarında motor tamir, onarım ve değişim hizmetleri vermektedir. Güvenilir ve kalite işçilikle buzdolabı motor tamiri sağlamaktayız. Eski model buzdolabı yada yeni nesil tüm marka modellerde çözümümüz bulunmaktadır. Uzman görüşü ve tespiti yapılmadan kesinlikle buzdolabınızı atık değiştirmeyiniz. Kesinlikle servis firmamızdan destek alarak tespit yaptırınız. Bir çok Buzdolabı Motoru Tamir Edilir mi ? sorusuna cevap arayan müşterimize bugüne kadar yardımcı olduk. Atıl duruma gelmiş olan bir çok buzdolabı gayet düzgün bir şekilde müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Siemens buzdolabı, Samsung buzdolabı, Indesit buzdolabı, Franke buzdolabı, Aeg Buzdolabı, Profilo Buzdolabı, Vestel Buzdolabı, Bosch buzdolabı, Altus buzdolabı, Regal buzdolabı dahil ülkemizde ve şehrimizde bir çok markada tüketici ürün kullanmaktadır. Sizin kullanımınızdan kaynaklı yada direk üretici kaynaklı farklı sorunlar yaşanabilir. Buzdolabı motoru tamiri için garantisi devam cihazlarda buzdolabı yetkili servisi, garanti dışı buzdolabı için özel servislerden destek alabilirsiniz. Buzdolabınızı tamir ettirmek için buzdolabı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hatay Antakya bölgesinde beyaz eşya tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
03265033434